Biz Kimiz?

Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz mühendislik tecrübemiz ve bilgi birikimimiz doğrultusunda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ödüllerimiz ile size en iyi çözümleri sunmak için 17 yıldır yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Profosyonelliğimiz ve titiz çalışmalarımız ile evinizde veya iş yerlerinizde konforunuzu en etkili ve en ekonomik biçimde sağlamayı hedefliyoruz.

Maktes Mühendislik Kasım 1994’de ısıtma soğutma sektöründe faaliyete başladı. Firmamız 20.Yılında Merkez ve Çarşı şube olarak iki ayrı sektörde müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Merkez Vaillant markası temsilcisi olarak ısıtma soğutma sektöründe, Çarşı şubesi ise Türk Telekom ile iletişim sektöründe hizmet vermektedir.

Faaliyet gösterdiğim her sektörde en temel ilkemiz "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak en temel amacımız. Bu amaç uğrunda tüm personelimiz ile var gücümüz ile çalışmayı sürdürmekteyiz. Bunların haricinde gelişen pazarları yakından takip ederek yenilikçi ve inovatif bakış açımız ile en son teknolojileri müşterilerimize sağlamak bizim adımıza çok önemlidir.